SEZON ORTASI
ÖZEL TURNUVASI

About

Hakkında

Sezon Ortası Özel Turnuvası Tallahassee, Florida’da 7-10 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek.

Dünyanın dört bir yanından bölge şampiyonlarını bir araya getirecek bu turnuva, bizlere uluslararası liglerin en iyilerini karşı karşıya izleme imkânı verecek. Dünya çapında yayınlanacak bu mücadelede üst düzey bir eSpor mücadelesi ve unutulmaz anlar yaşanacak.

TAKIMLAR

EU LCS, LCK, LMS, LPL ve NA LCS liglerinin Kış Mevsimi şampiyonları ve Nisan sonunda İstanbul’da düzenlenen IWCI turnuvasında galip gelen Beşiktaş turnuvaya katılmaya hak kazandı.

İŞLEYİŞ

7-8 Mayıs tarihlerinde ekipler tek maçlı lig aşamasında birbirleriyle karşılaşacak. Grubu ilk 4 sırada bitiren takımlar 5 maç üzerinden oynanacak ve 9 Mayıs’ta gerçekleşecek olan yarı final maçlarına yükselirken, 10 Mayıs tarihinde düzenlenecek finalde ise şampiyonluğu kazanmak için yarışacak.

MSI

Sezon Ortası Özel Turnuvası takımlara bölgelerini temsil etme imkânı tanırken, aynı zamanda oldukça önemli olan uluslararası turnuva tecrübesini de edinmelerini sağlayacak.  

YER

Dört günlük bu büyük mücadele Tallahassee, Florida’da bulunan Florida State University, Donald L. Tucker Civic Center salonunda gerçekleşecek.

Sezon Ortası Özel Turnuvası resmi kurallarına linkten ulaşabilirsiniz.