ŞAMPİYONLUK
LİGİ

En İyi Performans

İstatistikler

Hafta

Use navigation above to view matches within this season.
Match times are displayed in your local timezone. All times are subject to change.
Featured Match

Oyuncu İstatistik

TakımOyuncuRolKDA OranıÖldürmeÖlümAsistGPMMinyon SayısıToplam AltınMaç
Orta Koridor7.05552086418.41638628884219
Orta Koridor5.4711145135395.22797338219527
Üst Koridor5.266134118385.92571827345721
Üst Koridor4.88302697353.63509224412019
Destek4.782440167271.58117926613727
Nişancı4.38522662400.8457221302414
Ormancı4.173636114322.78248222282519
Orta Koridor4.128550121410.3613829073521
Nişancı4.098147111394.04557327921121
Orta Koridor4.08392459414.45364516892211
Ormancı4.043645146320.85228622734921
Destek4.031437135258.2669217828319
Nişancı4.03713882423.05629729204319
Orta Koridor3.95774393404.16866139606227
Ormancı3.843843127338.44261923193419
Üst Koridor3.824239107383.28526526266419
Üst Koridor3.8352041376.18285015278011
Nişancı3.67925299414.96570728437219
Destek3.46674250254.3892424599227
Üst Koridor3.465961152372.45742336016727
Orta Koridor3.3831214044725531241388
Destek3.3773094271.2853811057111
Nişancı3.3695096404.88840339676827
Nişancı3.311571119412.71821039910927
Nişancı3.29452847362.15611726448021
Destek3.202580266.87341741158
Ormancı3.186574170334.06384932304727
Orta Koridor3.1363057380.35464720215414
Destek3.0832471251.2673813067014
Ormancı3.074060144334.13356532743327
Orta Koridor2.83303055378.24425119670614
Üst Koridor2.81233267335.48369117830614
Destek2.76942107249.3246313251314
Destek2.661073184258.3569118306121
Ormancı2.59454674331.29320124645921
Ormancı2.48264073307.97183616368714
Ormancı2.4359314.06283231932
Ormancı2.3872655303.32165813120412
Üst Koridor2.36182848340.61362617249014
Üst Koridor2.23253962372.61449621381716
Destek2.09304564322.9428224021621
Orta Koridor2.06293237368.55456818664214
Orta Koridor1.82131718347.361632777677
Üst Koridor1.68375759352.69562826237921
Destek1.6623556233.563808596010
Destek1.4501116225.94136312634
Orta Koridor185113438.96627311662
Nişancı181414474.41707336832
Üst Koridor13409368.82526261862
Üst Koridor5.92281349410.781702843476
Ormancı55310360.25274231462
Orta Koridor4.86321436397.971635874686
Üst Koridor4.673311315.06437232672
Orta Koridor4.6716926395.21907886106
Orta Koridor4.674310349.13589257832
Destek4.551249278.4258624216
Orta Koridor4.16261953399.541591820386
Ormancı4.07181543363.631016799196
Orta Koridor4749386.73633298752
Nişancı4241120426.811969956996
Ormancı3.92121339327.01689733216
Destek3.830623273.2677175572
Destek3.750415260.0368184622
Ormancı3.71151748316.91632650736
Ormancı3.51413346.28293245862
Nişancı3.5272043379.961473780186
Destek3.4201965261.95175575736
Nişancı3.4362032424.751826933526
Destek3.40517249.37113184372
Üst Koridor3.05142047382.251703840126
Nişancı39815362.721791773316
Orta Koridor312812351.3968489544
Nişancı2.869711392.47497252162
Orta Koridor2.637814386.5577285752
Üst Koridor2.56121629376.731746844696
Ormancı2.53612288.28258222702
Üst Koridor2.4359307.94467237882
Destek2.423070255.13169523876
Üst Koridor2.4557388.75487249772
Ormancı2.4359314.06283231932
Destek2.4121524287.93682614116
Ormancı2.31141623323.31884689566
Destek2.141714239.3191184872
Nişancı2.14877380.82599294182
Orta Koridor1.7311118432.96537278182
Üst Koridor1.6981619338.341539721636
Destek1.0811212232.3567171592
Orta Koridor177010465.87559276882
Destek150115274.3469163052
Destek122222298.9773165532
Üst Koridor97211420.47464232802
Orta Koridor7.3312310482.62501267212
Nişancı7.338314437.1451242012
Üst Koridor6428352.33358171821
Orta Koridor618830424.931923891505
Nişancı61236410.96731345482
Nişancı5.671235414.98774362142
Orta Koridor4.82171136382.422086949037
Orta Koridor4.73361535402.0823621131517
Üst Koridor4.5151448375.3721571056357
Ormancı4.47515349.63140193582
Üst Koridor4.33736368.81411216742
Ormancı42414316.15217185792
Nişancı3.89331837421.3323211134357
Destek3.671310245.7776144432
Destek3.5242170260.9302734217
Orta Koridor3.5648421.39935367732
Destek3.4261235259.23344672837
Destek3.293720269.0260226162
Destek3.2531649237.36189589067
Nişancı3.21301931433.5225991220007
Ormancı3.171618315.74294275542
Üst Koridor3.17141843371.181935999337
Nişancı3.14181426410.624021065717
Ormancı3.05111947329.78982887887
Ormancı3151633300.87821746657
Destek3323365.68510214902
Orta Koridor3448396.98542233292
Üst Koridor2.8171638317.361608787577
Orta Koridor2.8211521403.1623091046407
Destek2.6931640265.13245556245
Nişancı2.67191829397.792232987197
Ormancı2.62162652332.951129936977
Destek2.430717249.96109218132
Üst Koridor2.3691424370.991692781986
Orta Koridor2.292714379.5726319032
Üst Koridor2.2358352.91687307972
Ormancı2.1781831330.77987858517
Ormancı2.115914301.28268253282
Üst Koridor1.841014320.23543269212
Orta Koridor11.55218390.87695319802
Üst Koridor108212394.28661322592
Destek8.676646285.26216559106
Üst Koridor7.5827385.4650278002
Nişancı716412444.58706363742
Orta Koridor6.2926718420.921671825006
Orta Koridor6626424.84705313532
Destek4.832627274.6486224702
Üst Koridor4.7515823358.21181702086
Orta Koridor4.5627914408.861696801976
Orta Koridor4.57411479.93722345952
Nişancı4.3312614442.9608319262
Ormancı4.251416305.48283220352
Nişancı4.291033393.791538771836
Ormancı45515341.72247246322
Ormancı3.92121339356.63784699006
Destek3.710726276.3393199192
Ormancı3.50414307.64260227042
Üst Koridor3.4859424.73589306162
Destek3422356.46582252022
Destek32513262.79109193942
Nişancı2.8610710375.71556271012
Ormancı2.8581329308.54682605206
Orta Koridor2.83511347.86590250922
Destek2.811541246.1181482736
Ormancı2.67434323.08318228422
Nişancı2.67335344.36491204722
Nişancı2.57141422386.341625757806
Ormancı2.385814337.62299276232
Üst Koridor2.3391219352.761423691946
Destek2.33037232.4979164372
Nişancı1.751084422.02662311452
Destek1.751813240.7897173682
Üst Koridor1.430710287.15299170712
Orta Koridor1.4354388.3678274532
Destek1.25189225.753134182
Orta Koridor1.25882345.62444205472
Üst Koridor1.17265340.42537251232
Ormancı1.13287284.36196169052
Üst Koridor0.56095318.53515225202
Orta Koridor309021392.78656305192
Destek120112262.5852219872
Ormancı9118296.16283222712
Nişancı8.56211388.8660293352
Destek81431261.865203422
Ormancı7.51214333.41315300292
Ormancı6.5528352.88336251782
Ormancı68416330.18288256552
Orta Koridor5624398.19755333422
Ormancı5129295.36259228072
Üst Koridor4.5128352.34526264962
Destek4.332311271.16121193472
Üst Koridor3.85514370.48626287862
Üst Koridor3.75649412.06725337682
Nişancı3.7115711414.45591322032
Nişancı3.33337413.6750319372
Üst Koridor3.25845415.02736347512
Orta Koridor3349376.31490268502
Nişancı3547400.9739361082
Üst Koridor3732391.09596279042
Destek33512255.3261192642
Üst Koridor3224352631271802
Orta Koridor2.836611415.34735340372
Orta Koridor2.67434406.86759314162
Ormancı2.6459337.5335282602
Orta Koridor2.431275431.38817388532
Destek2.4359256.8969198362
Nişancı2.25643372.77646280322
Nişancı2.25346384.33696321812
Üst Koridor2.25346342.88581258702
Üst Koridor2.25346394.49811355302
Ormancı2.172611296.99247224082
Ormancı2.14778325.31277266592
Nişancı2579390.45713319972
Destek20510225.8580169842
Destek1.710712270.4998243622
Destek1.67367346.57494247282
Orta Koridor1.67466349.9624264002
Orta Koridor1.5465382.46738287612
Destek1.4501116248.13102203342
Üst Koridor193016402638293732
Orta Koridor181018489.4797357592
Destek143111359.89557269502
Ormancı11.58215363.52289265612
Üst Koridor10416368.53544249312
Orta Koridor9118322.14521217932
Nişancı8315360.83633260822
Ormancı8828364.83389273202
Orta Koridor7215367.72619243252
Orta Koridor7413459.2644270242
Destek5.672315281.1773205442
Destek5104276.4386162682
Üst Koridor4.672312367.05506224452
Orta Koridor4.57411390.22619292212
Üst Koridor4.25849382.88614286782
Üst Koridor4202360.46363212132
Nişancı49511434.29645317322
Üst Koridor4226314.04444207742
Ormancı3.750415316.05266236722
Nişancı3.75847375.02580280892
Destek3.670311257.29115192672
Ormancı3.33139288.74211191002
Ormancı3224321.83367232632
Destek30412228.1857150942
Nişancı3201391.95484230662
Nişancı3745391.66559259082
Ormancı3003329.99200194202
Destek2.67038229.4671165862
Orta Koridor2.6657415.09724310902
Ormancı2.172611326.23248199492
Üst Koridor2.144711363.5519272202
Destek2.141714256.1275156622
Nişancı2.131186397.61477243142
Nişancı2876383.19557259232
Destek1.710712221.2771149692
Üst Koridor1.5244314.36512227232
Destek1.4511115240.3674180032
Ormancı1.43278306.87269207602
Orta Koridor0.95104372.23532227622
Orta Koridor0.75142355.45675256932
Nişancı3117014433.96534300012
Üst Koridor274123355.28450245622
Nişancı219112438.06437250792
Nişancı185013438.99655310512
Orta Koridor15916474.94747335942
Üst Koridor14717414.05610292872
Orta Koridor1410218421.11585291132
Ormancı10.674328352.88288243962
Ormancı10.56215367.55209210422
Destek100220278.6658159532
Orta Koridor8.54213429.12492245672
Destek8018241.24124200832
Üst Koridor8927422.67423241982
Ormancı7.52213345.01280244042
Destek7.251428287.37111198672
Nişancı50210365.64640272712
Orta Koridor3.251241412.83697307902
Destek3.251412271.7193192192
Destek3.251412248.39101198672
Orta Koridor2.67335360.92721300472
Üst Koridor2.50410325.73523242942
Destek2.5149346.26662288262
Ormancı2.5966342.7360285302
Üst Koridor2.2457349.9676291292
Orta Koridor2.171612362.64664290052
Ormancı23711309.35275247432
Nişancı2246345.66546221512
Nişancı1.71973404.87697323832
Orta Koridor1.5343354.07549226902
Ormancı1.4156294.82255219892
Ormancı1.4057306.71262196552
Destek1.4057219.4841145042
Üst Koridor1.25540371.05541237782
Orta Koridor1.2452368.38634243442
Nişancı1.17265342.3520226202
Destek1.14078227.7959169892
Üst Koridor1297374.29695299372
Üst Koridor1044306.89455202802
Destek0.75086221.4368141902
Ormancı0.71273276.24184182552
Destek253022287.1391219222
Üst Koridor235118369.54542282142
Orta Koridor174113401.45665306512
Ormancı12408360.95303243642
Nişancı12705356.81574265052
Nişancı8.3311314442.38646337762
Nişancı61038429.31519258302
Orta Koridor67311407.88542245412
Ormancı5.33937345.91298249692
Destek4.672312287.67107194182
Ormancı4.673311316.3174190312
Ormancı4.339617354.92280270982
Orta Koridor4339398.55711309412
Üst Koridor3.67437381.75624283582
Orta Koridor3.5324358.29624312312
Nişancı3.53411417.96677301702
Orta Koridor3.33337355.33638263952
Destek3.330310229.8468170732
Orta Koridor3.25647413.29605278972
Üst Koridor3.253410327.16321196842
Ormancı3.251412334.11295259382
Ormancı31411290.19256215562
Destek2.8559288.55122224012
Nişancı2.75447382.37617296852
Nişancı2.67335369.27575247722
Üst Koridor2.63510338.03472244002
Orta Koridor2.5248365.22611245002
Üst Koridor2.33334390.56573263632
Destek2.330614243.7349175932
Üst Koridor2.17865394.66575306392
Nişancı2.17568407.16557274832
Destek2.140715257.257154752
Üst Koridor23711348.98547234112
Destek2345377.9696329402
Ormancı2777319.81256214542
Destek1.830611230.4772154612
Üst Koridor1.5465389.19730339242
Ormancı1.4156329.2344286952
Orta Koridor1.33464372.4653268812
Destek1.17067259.92110226562
There is no data for week 8
There is no data for week 9
There is no data for week 10
There is no data for week 11
Daha Fazla

Takım İstatistikleri

TakımGalibiyetMağlubiyetOrt. KDA OranıOrt. AltınOrt. Minyon ÖldürmeOrt. Altın/MaçMaç
1274.591776.121102.5864532.2619
1293.831769.46971.7159705.3821
1363.651833.821087.7966142.9519
15123.641768.821051.0763352.2227
17103.461788.831079.7864925.8127
3113.011673.911086.3663548.8614
2122.271616.431068.7158470.6414
7142.271654.51025.6258611.4321
207.81888.491110.567041.52
423.81804.151094.83674206
423.671830.551059.17670546
243.651762.32927.8360310.56
112.781847.69936593572
022.521603.081024619192
242.421629.03984.557907.676
112.411594.91011.558891.52
207.21988.8814.555056.52
433.851823.411147.7170131.867
113.631693.3987849757.52
433.551804.811221.2972557.717
253.191635.8990.8657992.867
113.121754.981399.576575.52
432.811771.241156656757
022.6116811164706582
115.4118421223.5753532
425.161814.8898.3359283.56
203.961965.611129.5708442
113.081655.211088596982
332.921702.59934.555660.676
112.481757.711136.564859.52
021.51618.871086572272
021.381487.18741.544206.52
206.551769.69111368752.52
113.561797.62128775260.52
113.171738.011018.562003.52
113.071724.711234665882
022.781633.891086.561638.52
202.711830.671390824412
022.561629.571136.5612722
112.21791.28127673397.52
20221818.03888.553495.52
208.821970.38122171984.52
114.351735.741099.5649892
113.51590.3494552600.52
112.711729.41129647662
022.391602.01981541882
022.211581.93112957173.52
1121719.25919525662
2014.71850.6198463969.52
2010.561936.05809.555419.52
209.381944.71192.568777.52
022.741641.021271.568307.52
112.181626.81108760666.52
111.851699.54121667967.52
021.281598.92983512322
021.071513.2991750001.52
2010.551855.42111270830.52
024.231613.92108059943.52
113.91737.86806.552280.52
203.691859.631072.562762.52
112.861798.251160698022
022.711718.031074.562006.52
022.111633.761030.5547992
201.651714.491252747232
There is no data for week 8
There is no data for week 9
There is no data for week 10
There is no data for week 11

Oyuncuları Kıyasla

Seçim 1Seçim 2Ortalama
    {{#each .}}
  • {{[team image]}} {{[team field]}}
  • {{/each}}
Kıyaslamak için yukarıdan 2 takım veya oyuncu seçin

Ortalamalar

Maç Başına İstatistik